Сесії Погребської сільської ради

15 листопада 2019 року о 15 годині 00 хв. в приміщенні Погребської сільської ради відбудеться засідання 76 позачергової сесії Погребської сільської ради 7 скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про звіт сільського голови.
      2. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування.
      3. Про прийняття в дарунок територіальної громади села Погреби Броварського району Київської області квартири в с. Погреби Броварського району Київської області.
      4. Про внесення змін до рішення 61 сесії Погребської сільської ради VІI скликання від 21 грудня 2018 року № 1968-61-VІI «Про місцевий бюджет на 2019 рік»
      5. Про внесення змін до «Програми благоустрою території села Погреби на 2017-2020 роки»
      6. Про внесення змін до «Програми розвитку футболу та спорту в селі Погреби на 2017-2021 роки»
      7. Про внесення змін до Цільової програми «Відзначення та вшанування окремих працівників, трудових колективів, категорій громадян, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у виробничій, державній, творчій та інших сферах життєдіяльності на 2018-2019 роки»
      8. Про внесення змін до сільської програми «Турбота» на 2018-2019 роки»
      9. Про внесення змін до цільової програми «Проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг с. Погреби на 2019 рік»
      10. Про внесення змін до Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку громади с.Погреби на 2019 рік.
      11. Про прийняття на баланс Погребської сільської ради дитячого розважально-спортивного майданчика по вулиці Кутузова в с. Погреби Броварського району Київської області
      12.  Про прийняття на баланс Погребської сільської ради дитячого розважально-спортивного майданчика по вулиці Шевченка в с. Погреби Броварського району Київської області.
      13. Про укладення Договору оренди комунального майна
      14. Про затвердження штатного розпису Комунального дошкільного навчального закладу (ясла – садок) „Лісова пісня” Погребської сільської ради Броварського району Київської області на 2019 рік.
      15. Про звільнення від плати за харчування дитини в КДНЗ «Лісова пісня»
      16. Про затвердження розпорядженнь сільського голови.
      17. Про затвердження розміру премії сільському голові до «Дня місцевого самоврядування»
      18. Про затвердження розміру премії сільському голові за листопад 2019 року.
      19. Про надання матеріальної допомоги .
      20. Земельні питання.
      21. Різне.

Сільський голова                                                               В.В.Крупенко