Державні посилання

prezident

rada

Новини

Яку допомогу можуть отримати жертви домашнього насильства?

Міністерство охорони здоровя затвердило Порядок проведення та документування результатів медичного обстеження постраждалих від домашнього насильства осіб або осіб, які ймовірно постраждали від домашнього насильства, та надання їм медичної допомоги (Порядок).

Детальніше »

Які права має жінка в пологовому будинку? Консультує Міністр юстиції

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї буде поповнення. Я дуже схвильована, оскільки це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла б розуміти свої права. Розкажіть про них більш детально, будь ласка.

Олена Шульга

Детальніше »

Легальна зайнятість

Поняття оплати праці з'явилося в давні часи, коли розвиток суспільного виробництва та становлення економічних відносин поступово сформували виникнення трудових взаємин між людьми. Найпоширенішою моделлю залишається пропозиція свого трудового потенціалу як працівника роботодавцю, який зацікавлений у таких трудових послугах.

Детальніше »

Перерахунок пенсій з 1 липня 2019 року

           Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн.

В зв’язку з цим, органами Пенсійного фонду України буде проведений черговий перерахунок пенсій.

Детальніше »

Міністр юстицій Петренко Павло про права вагітних

Добрий день, Павле Дмитровичу! Хочу отримати від Вас пораду. Зовсім скоро в нашій сім’ї буде поповнення. Я дуже схвильована, оскільки це моя перша дитина. Оскільки я буду вперше перебувати у пологовому будинку, хотіла б розуміти свої права. Розкажіть про них більш детально, будь ласка.

                                                    Олена Шульга

Детальніше »

Щодо надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

Допомога “пакунок малюка” є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народилася дитина, а в разі відсутності матері/батька — родичам, патронатним вихователям новонародженої дитини.

Детальніше »

Соціальна допомога молодим батькам – «муніципальна няня»

З початку 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги молодим батькам – «муніципальна няня».

Детальніше »

Нові правила виїзду з дитиною за кордон

Законодавством України, зокрема частиною третьою статті 313 Цивільного кодексу України, передбачено право дитини, яка досягла шістнадцяти років, на вільний самостійний виїзд за межі країни. Однак, незалежно від мети подорожі (лікування чи оздоровлення за кордоном, туристична екскурсія, поїздка до родичів тощо), діти до 16 років мають право на виїзд за кордон тільки за згодою батьків і в їх супроводі або разом з особами, які уповноважені батьками дитини.

Детальніше »

Отримання пенсійних виплат та допомоги на поховання після смерті особи

На сьогоднішній день держава пропонує перелік гарантій для осіб, які втрачають родичів. Перш за все, мова йде про отримання допомоги на поховання.

Детальніше »

Правове регулювання порядку зміни умов праці

Доволі часто працівники самостійно або під впливом обставин змінюють умови своєї роботи: це може бути зміна виду трудової діяльності, робочого місця, розміру і систем оплати заробітної плати, пільг, графіку та інших умов. Одне із завдань органів юстиції – надати кожному громадянинові можливість ознайомитися із особливостями законодавчого регулювання відносин, що виникають у цій площині.

Детальніше »

Право на отримання аліментів при вступі на навчання

Доволі часто до органів юстиції звертаються громадяни з проханням надати консультацію щодо можливості отримання аліментів особою, яка вже досягла повноліття. Наголошуємо, що однією із умов для отримання матеріальної допомоги такого характеру є продовження навчання – до досягнення особою двадцяти трьох років.

Детальніше »

Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Щодо здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу, прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

Детальніше »

ОСОБЛИВОСТІ ГОЛОСУВАННЯ ПІД ЧАС ДРУГОГО ТУРУ ВИБОРІВ. КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО

Пане Міністре! 31 березня я голосувала на виборчій дільниці не за місцем своєї реєстрації, а фактичного проживання. Перед цим я зверталась до уповноваженого органу, через який мене додали до списку виборців на тій дільниці, на якій я хотіла проголосувати. Маю питання, чи потрібно ще раз перевіряти себе у списках під час другого голосування на виборах? Дякую за відповідь.                             

                                                                                  Анастасія Подорожня

Детальніше »

Реалізація ромськими громадами своїх прав у сучасній незалежній Україні

8 квітня світова правозахисна спільнота відзначає Міжнародний день ромів.

Детальніше »

Порядок отримання податкової знижки на навчання, інших стимулів та гарантій

Податковим кодексом України передбачена компенсація частини витрат, понесених платником податку за навчання у вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладах.

Детальніше »

Як реалізувати своє право голосу на виборах Президента? Консультує Міністр юстиції України П. Петренко

Вже незабаром відбудуться вибори Президента України. Тож залишилося зовсім небагато часу, аби впевнитися, що, прийшовши на виборчу дільницю, ви зможете віддати голос за кандидата, погляди та програму якого ви поділяєте.

Детальніше »

Що таке «пакунок малюка» та як його отримати? Консультація Міністра юстиції

Шановний Павло, щотижня залюбки читаю Ваші консультації з конкретними порадами і вирішила сама звернутись із запитанням.  Через 2 місяця я готуюсь стати мамою. Про послугу реєстрації народження у пологовому будинку вже знаю. Знайомі розповіли, що додатково можна отримати «пакунок малюка».  Можете більш детально про нього розповісти?

Світлана Гончарова                 

Детальніше »

Щеплення від булінгу: як Україна бореться з підлітковою агресією?

Напевно, для переважної більшості українців слово «булінг» викликає такі ж зрозумілі асоціації, як «бінджвотчинг» чи «бодішеймінг». Та попри словесну новизну явище булінгу, на жаль, є вкрай поширеним серед українських підлітків.

Детальніше »

Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Броварської районної державної адміністрації

Графік у вкладені.

Детальніше »

Як повторно отримати свідоцтво про державну реєстрацію акту цивільного стану?

Непоодинокими є випадки, коли громадяни звертаються до Головного територіального управління юстиції у Київській області з питаннями про повторне отримання свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану.

Детальніше »

Батьки новонароджених дітей зможуть скористатися пакетом послуг «Електронне малятко»

Міністерство юстиції України ініціювало надання українським громадянам комплексу послуг, пов’язаних з державною реєстрацією народження дитини (пакет сервісів під умовною назвою «Електронне малятко»).

Детальніше »

Як власникам нерухомого майна захиститися від рейдерських атак?

На жаль, протягом останніх років в України непоодинокими є випадки рейдерського захоплення нерухомого майна та проведення незаконних реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Проте на законодавчому рівні встановлені превентивні заходи, які допомагають власникам нерухомого майна не допустити, зокрема, незаконного відчуження нерухомого майна, проведення державної реєстрації прав та обтяжень на нерухоме майно на підставі підроблених документів або за відсутності правових підстав для такої реєстрації.

Детальніше »

Як оскаржити незаконні дії державного реєстратора?

 Якщо Ваші права порушені відповідною дією чи бездіяльністю державного реєстратора, положеннями ст. 34 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» (далі – Закон), ст. 37 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» передбачено порядок оскарження рішення, дії або бездіяльності державного реєстратора (далі – Закон про реєстрацію) суб’єкта державної реєстрації до Міністерства юстиції України та його територіальних органів.

Детальніше »

Консультує Міністерство юстицій України. Про шлюб

Доброго дня! Ми з моєю коханою дівчиною хочемо одружитись  якнайшвидше але проблема в тому, що ми проживаємо в різних містах. Скажіть, що нам робити, куди подати документи  і чи обов’язково для цього чекати місяць?

Володимир Волков

Детальніше »

Інформація з питань реалізації і захисту прав людини

Інформація з питань реалізації і захисту прав людини, у тому числі соціально незахищених верств населення, учасників АТО, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції 

Детальніше »

Як покращити доступність нотаріальних послуг для громадян?

Переважній більшості громадян час від часу доводиться звертатися до нотаріуса за широким спектром послуг – від засвідчення копій документів, оформлення спадщини і заповіту до укладення шлюбного договору чи купівлі-продажу майна.

Детальніше »

Як отримати субсидію і у кого мають право її забрати? Консультує Міністр юстиції

Вітаю Вас пане Міністре! Поясність, будь ласка, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію її отримати і у кого мають право її забрати.
                                                                                                Роман Дергач

Детальніше »

Як отримати земельну ділянку учаснику АТО? Консультація міністра юстиції

Минулого місяця повернувся з АТО. Чи я маю я право за земельну ділянку?

Владислав Хоменчук

Детальніше »

Яким є мінімальний розмір аліментів та як його отримати?

З прийняттям другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває було змінено мінімальний гарантований розмір аліментів для дитини – тепер він не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Що робити, якщо один із батьків сплачує аліменти у сумі меншій, ніж встановлено законом?

Детальніше »

Міністр консультує щодо виїзду з дитиною за кордон

Пане міністре, вітаю Вас! Багато в новинах говорили про те, що після прийняття законів про аліменти сильно зміняться правила про те, як виїхати з дитиною за кордон. Навіть казали, що можна буде поїхати з дитиною на море й тим, хто за рішенням суду живе не з дитиною. Я живу окремо і дуже хотів би знати, які нові правила виїзду і чи можу я поїхати на відпочинок з сином?

Віктор Дубенко

Детальніше »

Що потрібно знати для реєстрації новонародженої дитини? Консультує Міністр юстиції

Доброго дня, пане Міністре. Ми чекаємо через 6 місяцівна первістка. Просимо Вас детально пояснити процедуру реєстрації. Бо від батьків допомоги не багато – все з їхнього часу змінилося, а друзі всі говорять по-різному. Дякую.

Тоня Симоненко

 

Детальніше »

Учнівські лідери Київщини вчилися вирішувати конфлікти в однолітків із Херсонської області

Лідери учнівського самоврядування Київської області взяли участь у серії тренінгів, присвячених ненасильницьким методам вирішення конфліктів (медіації), які провели координатори та учасники шкільної служби порозуміння «Довіра», що працює у Скадовському районі Херсонської області.

Детальніше »

Як покращити доступ громадян до нотаріальних послуг в селі? Консультація Міністра юстиції

У нас в містечку на Кіровоградщині вже понад 5 років немає нотаріуса. Найближчий – за 50 кілометрів. Чув, що Мін’юст придумав як вирішити цю проблему. Чи це справді так?

Роман Марчук

Детальніше »

Детальний план території багатоповерхової забудови в с.Погреби

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ багатоповерхової забудови по вул.Паркова, вул. Горького, вул. Приозерна в с. Погреби Броварського району Київської області (кад. номер 3221286401:01:041:0038, кад. номер 3221286401:01:041:0031, кад. номер 3221286401:01:041:0036 )

Детальніше »

Що робити, якщо вам не дають бачитися з дитиною? Консультує Міністр юстиції

Плачу аліменти справно вже 2 роки, але колишня дружина не дає бачитись із сином. Що мені робити?

Іван Луцюк

Детальніше »

В Україні запроваджено відповідальність за цькування підлітків

Нещодавно Верховна Рада України ухвалила ініційований Міністерством юстиції законопроект, який передбачає введення комплексу заходів для протидії булінгу – агресивного ставлення до інших, передусім підлітків шкільного віку. Головне територіальне управління юстиції у Київській області підготувало тези, в яких подано короткий виклад найголовніших положень нового законодавства.

Детальніше »

Як отримати допомогу по безробіттю? Консультує Міністр юстиції

Кому надається допомога по безробіттю?

Детальніше »

Навіщо українським селянам уповноважена особа органу юстиції?

1 жовтня у парламенті було зареєстровано ініційований Мін’юстом законопроект № 9140 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості». Буквально відразу цей документ став предметом активних дискусій і, понад те – не менш активних маніпуляцій з боку його критиків. Щоб зрозуміти причини такого резонансу, варто з’ясувати кілька основних моментів.

Детальніше »

Що таке OpenSpace?

Все, що потрібно знати про OpenSpace.

Стаття керівника юстиції Київщини Олексія Шевченка

Детальніше »

Порядок позбавлення батьківських прав. Консультує Міністр юстиції

Доброго дня! Шановний міністре, скажіть, будь ласка, чи можна якось позбавити батьківських прав одного із батьків, який зовсім забув про дитину?

Детальніше »

З початку року на Київщині народилося майже 5 тисяч дітей

З 1 січня цього року у медичних закладах Київської області зареєстровано народження 4 912 дітей.

Детальніше »

Правовий статус ромської національної меншини в Україні

Правовий статус представників ромської національної меншини визначено у законодавстві України, а саме: Конституції України, Цивільному кодексі України, Сімейному кодексі України, Законах України "Про національні меншини в Україні", "Про освіту", "Про культуру".

Детальніше »

01.06.2018 - День захисту дітей в Погребах

Темпи розвитку в селі Погреби на даний час є досить високими. І це стосується не тільки створення і підтримки комфортних умов життя (асфальтування доріг, освітлення вулиць тощо), але й забезпечення сприятливої соціально-культурної атмосфери для дозвілля дітей та дорослих.

Детальніше »

Пам'ятка пожежної безпеки

Детальніше »

Щодо будівельно-ремонтних робіт в школі, магазині господарчих товарів, житловому комплекті газовій заправці

Висновки Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо ремонтних та будівельних робіт деяких об"єктів в с.Погреби

Детальніше »

Першочергові дії при виявлені диверсійних чи терористичних спрямувань...

Див.вкладення

Детальніше »

Звіт сільського голови за 2017 рік

24 листопада 2017 року в приміщенні актової зали Погребської сільської ради відбулася зустріч сільського голови с.Погреби Крупенка Віталія Вікторовича з громадою населеного пункту.

З текстом звіту сільського голови можна ознайомитися у вкладенні.

Детальніше »

"ОСЬ І СЬОГОДНІ У ШКОЛІ ТАКУ КРАСУ ЗРОБИЛИ"

В одному з недавніх коментарів на Фейсбук Собковська Любов написала: "...Ось і сьогодні у школі таку красу зробили...".

Детальніше »

ГОГОЛЯ ПОЗАПЛАНОМ

На 2017 рік було заплановано заасфальтувати кілька вулиць.

Детальніше »

ТИХИЙ ФУТБОЛ

28-29 жовтня 2017 року на погребському футбольному полі зі штучним покриттям відбувся Відкритий турнір Київської області з футзалу серед спортсменів з вадами слуху, присвячений пам'яті віце-президента КОФФ В.М.Мотилевського.

Детальніше »

НІБИ ВСЕ ЙДЕ ПО ПЛАНУ

В цілях на 2017 рік в Погребської сільської ради на чолі з Крупенком Віталієм Вікторовичем був немаленький список запланованих справ. Багато з них вже виконано.

Детальніше »

ПРОБЛЕМИ В "ДЕСНИ"?

Минулі вихідні виявили проблемні моменти в наших погребських команд. Все почалося в суботу, коли на виїзді перша команда ФК "Десна" зустрічалася з ФК "Сокіл".

Детальніше »

ОБЕРЕЖНО З ГРИБАМИ!

Будь ласка, прочитайте інформаційний бюлетень:

Детальніше »

ПОЧИНАЄМО БОРОТЬБУ ЗА МЕДАЛІ

Серед тижня, 30 серпня 2017 року, на центральному погребському стадіоні відбувся матч 13 туру Чемпіонату Броварського району. "Десна-2" приймала "Рудню".

Детальніше »

КУБОК ОБЛАСТІ ЇДЕ В ПОГРЕБИ

В День Народження нашої коханої України відбулося ще одне свято - погребська "Десна" зробила чудовий подарунок для своїх вболівальників, перемігши в Фіналі Кубку Київської області.

Детальніше »

КАВА АБО ЧАЙ

Неділя 20 серпня запам'яталася районним футбольним вболівальникам досить цікавим матчем між погребською "Десною" та броварським "Металургом".

Детальніше »

ПОВЕРТАЄМОСЯ ДО ТЕМИ ШКОЛИ

Напочатку серпня 2017 року при в'їзді на територію школи з'явився забор.

Детальніше »

ОБІЦЯЛИ - ВИКОНАЛИ

Вулиця Суворова - одна з найстаріших в нашому селі. Недаремно по-сільські її називають Старою вулицею.

Детальніше »

ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК СТАЄ ВСЕ КРАЩИМ І КРАЩИМ

Дитячий майданчик на вул.Некрасова, який був побудований місцевими жителями за підтримки Погребської сільської ради, стає все більш красивішим. Зокрема, за останній тиждень пофарбовано паркан. Але ще все попереду...

Детальніше »