Державні посилання

prezident

rada

Звіт сільського голови 2019. Стаття 1

Наприкінці 2015 року сільським головою с.Погреби був обраний Крупенко В.В. Щороку в листопаді-грудні Віталій Вікторович організовує зустрічі з громадою с.Погреби, на яких він звітує за пророблену роботу.

1 грудня 2019 року в Погребській школі відбудеться чергове звітування, однак на ньому Крупенко В.В. планує розповісти не тільки про діяльність Погребської сільської ради в 2019 році, а загалом за весь період головування. Звісно ж, що детальна розповідь за всі 4 роки керівництва може зайняти занадто багато часу. Тому протягом найближчих тижнів в групі "Погребського вісника" в фейсбук та на сайті Погребської сільської ради ми будемо висвітлювати основні досягнення с.Погреби за цей період. Таким чином, з додатковим застосування мультимедійної техніки під час звіту Крупенко Віталій Вікторович на зустрічі з громадою більше уваги приділить перспективним планами та відповідям на питання присутніх.

Також в коментарях під цими записами в офіційній групі "Погребського вісника" в фейсбук ви можете задавати запитання, на які сільський голова відповість на зустрічі.

фото 59

фото: Київська обласна федерація футболу.