Звіт сільського голови 2019. Стаття 10

Найбільш помітними результатами діяльності Погребської сільської ради VII скликання є асфальтування доріг.

Це беззаперечний факт, адже за 4 роки було заасфальтовано понад 20 вулиць та провулків.

Першу вулицю було заасфальтовано ще в листопаді 2015 року. Нею стала вул.Мічуріна. В 2016 році нове дорожнє покриття отримали вул.Різдвяна (кол.Коцюбинського), Чкалова, Некрасова, Молодіжна, Франка.

На 2017 рік припадає асфальтування вул.Ратушного, Покровської (кол.Петровського), решти вул.Ватутіна (між вул.Соборна та Шевченка), проміжку дороги від вулиці Кутузова в напрямку кодацького мосту вздовж Озера, вулиці Гайдара та частини Гоголя (від Єдності до Гайдара), частини вулиці Суворова (від Єдності до Чкалова), частини вулиці Гоголя (від Франка до Столичної).

В 2018 році заасфальтували вулицю Шевченка, частину вул.Гончара (від Столичної до Гайової), вулицю Горького, частину вул.Солов’їної (від Ватутіна до Гончара), частину вулиці Центральної (від Соборної до Яблуневої), вулицю Світанкову, решту вулиці Гоголя (від Гайдара до Франка), вулицю Садову (майже повністю).

В 2019 році в переддень Поминальних днів замінили повністю асфальтне покриття вулиці Завбірської (від Єдності до кладовища). Згодом заасфальтували вулиці Весняну та Співочу. Далі було асфальтування решти вулиці Суворова та повністю вулиці Польової. А 15 листопада 2019 року закінчили асфальтування вулиці Нової.

Окрім цього, було здійснено асфальтування решти вулиці Завбірської від повороту на вул.Молодіжну в напрямку Осинок, а також асфальтування більшості доріжок навколо школи та площі перед входом в неї. Здійснено капітальний ремонт «тецівської гірки» (підйом від погребської вул.Ватутіна до київської вул.Пухівської) – повністю замінено асфальтне покриття, нанесено розмітку, встановлено відбійники.

Роботи з асфальтування здійснювалися за рахунок місцевого бюджету та коштів залучених з бюджетів вищих рівнів (районного, обласного, державного).