Звіт сільського голови 2019. Стаття 13

Роль погребської молоді в покращенні життя в селі не можна недооцінювати.

З одного боку, Погребська сільська рада сприяє створенню умов для спорту та дозвілля, а з іншого боку, й сама молодь не стоїть осторонь і проявляє свою активність. Ще раніше, в 2012-2015 роках з ініціативи молоді, які підтримував тодішній сільський голова Бруєнко Микола Іванович, проявилися в будівництві спортивної зони біля школи (волейбольний майданчик, турніки, бруси, тенісний стіл тощо), започаткування кінопоказів під відкритим небом, змагання з Workout/волейболу/велоперегонів районного масштабу та ін. Цю традицію підтримки молоді продовжив й Крупенко Віталій Вікторович. В 2016 році біля кодацького мосту ТОВ «Гідроекоресурс» та Погребська сільська рада спільно з активною молоддю облаштували зону відпочинку, яку намагалися підтримувати в належному вигляді в майбутньому (хоча виявилося, що робити це дуже важко через байдужність деяких людей та їх свідомі шкідницькі дії. Для прикладу, місцевий підприємець Сіренко Дмитро подарував сітку і розмітку для пляжного волейболу, які через деякий час було викрадено).

Продовжилися й вечори кіно. В кількох випадках вони поєднувалися з іншими заходами – святкування Дня захисту дітей, Дня незалежності тощо. В 2019 році кінопокази стали ще більш приємними, коли було встановлено великий екран (подарований Корнієнком Павлом) на центральному стадіоні зі сторони базару.

Кількість інших культурних заходів також зросла. Почали відзначати День захисту дітей, День незалежності, День футболу, Святого Миколая та ін. (про ці свята буде згадано пізніше). В багатьох цих заходах основний тягар організації та проведення ліг саме на активну молодь, яка заручалася значною підтримкою сільської ради.

Зі свого боку, Погребська сільська рада посприяла тому, що в Погребах з’явилися універсальний спортивний майданчик (волейбол, баскетбол, теніс), фітнес-зал в приміщені школи, організовано дитячу футбольну академію на базі ФК «Десна» та багато іншого, що допомагає погребській (і не тільки погребській) молоді корисно і цікаво проводити свій вільний час.