Звіт сільського голови 2019. Стаття 14

В 2016 році було відновлено святкування Дня села Погреби.

Цьогоріч вже вчетверте поспіль свято проводилося в ресторані «Хазар Ленкорань». Основна причина вибору цього місця – тут є вся необхідна інфраструктура і велика площа. Спочатку люди віднеслися насторожено до ідеї святкування в ресторані, який знаходиться за межами заселеної частини села, але вже після першого разу змінили свою думку. Організатори завжди стараються, щоб свято проходило цікаво та подобалося всім. Кожного року захід проходить за подібним сценарієм, однак одночасно щораз це дійство унікальне.

Дістатися на свято і зі свята не проблема – Сергієнко Оксана Василівна на автобусі робить щонайменше чотири рейси перед початком свята і кілька рейсів наприкінці свята за всім відомим маршрутом «вул.Гагаріна-вул.Єдності-вул.Соборна-вул.Ватутіна-вул.Столична-вул.Майданівська-ресторан». Біля входу вас зустрінуть козаки та козачки з чарочкою оковитої, шматком смачного сала та морозивом. А далі у вас є вибір: вже почати святкувати, зайняти місце біля сцени або перевірити свою удачу в безпрограшній лотереї. Святковий стіл ви можете оформити за допомогою кухні ресторану, яка пропонує меню за досить лояльними цінами, або можна посмакувати безкоштовним кулішом та пловом, який на території ресторану для вас приготують поварі ресторану «Зверобой». Участь в лотереї вас теж може порадувати: можна виграти як фартух, так і новеньку ванну чи красиве ліжко від компанії «Аква-Родос».

Урочиста частина вміщує в себе й концертну програму, й привітання, й коротке звітування від сільського голови. Не забуває сільська рада ні про старожилів-ювілярів (70, 80, 90, 90+ років), ні про новонароджених нашого села – кожного запросять на сцену, щоб отримати подарунок. Та й активістів і підприємців не оминуть увагою – населення має знати імена людей, які беруть активну участь в житті села.

А в 2017 році започаткували ще одну традицію – визначення «Почесного жителя села». За ці три роки ними стали: Науменко Тетяна Іванівна, Гайова Наталія Іванівна, Литвиненко Микола Іванович.

Після урочистостей гості починають святкування, яке потім переходить в запальну дискотеку.

Неприємних інцидентів на Дні села майже не буває, тому що за порядком стежить спеціально найнята охорона, а також на території закладу є камери відеоспостереження.
Тут є також і розваги для дітей, і облаштовані чудові фотозони. Кожне свято проходить на досить високому рівні і в ньому задіюються багато активних людей: і місцеві депутати, і підприємці, і школярі, і працівники сільської ради, і активісти, і просто небайдужі люди.
Детальніше про кожне святкування можна дізнатися зі сторінок «Погребського вісника» (випуски 9, 21, 33, 44).