Державні посилання

prezident

rada

Звіт сільського голови 2019. Стаття 16

З метою забезпечення порядку в 2016 році встановили кілька камер відеоспостереження.

Неодноразово вони приносили користь. Наприклад, років два тому за допомогою камери ідентифікували автомобіль, який вивантажив будівельне сміття на пункті збору побутових відходів («сміттєва зупинка») на перетині Майдану і Удитина. Порушників оштрафували. За допомогою відеокамер вдалося притягнути до відповідальності й людину, яку розбила плафон біля центрального стадіону. Неодноразово допомагали й відеокамери, які «стережуть» приватну власність. Наприклад, за допомогою однієї такої камери вдалося встановити особистість людини, яка підпалила «сміттєву зупинку» на перетині вул.Соборної і Франка.
Восени ж поточного року за допомогою деяких жителів села Погребська сільська рада в рамках проекту «Безпечне село» змогла встановити ще 27 камер відеоспостереження, які передають дані на один сервер Національної поліції. До речі, деякі камери обладнані пристроєм, який визначає номера автомобілів, які знаходяться в розшуку. І вже через два дні після встановлені цих камер в Погребах було зафіксовано авто, яке за півгодини до того було викрадено на Троєщині.

Камери встановлені на в’їздах/виїздах з села, біля кількох пунктів сміттєзбору (наприклад, перетин Франка/Співоча, перетин Майдан/Удитин), біля кладовища, біля комунального господарства (вул.Столична) та по периметру центру села (школа, церква, дитячий садочок, спортивні об’єкти, сільська рада, світлофор).
Відеоспостереження не є в загальному доступі, а використовується лише при необхідності сільською радою та Національною поліцією.