Звіт сільського голови 2019. Стаття 17

В селі Погреби приділяється значна увага розвитку творчості.

Творчий колектив «Берегиня», який був створений ще 10 років тому, останнім часом досягає ще більших вершин. Вони встигли побувати навіть закордоном, а поїздки по Україні для них стали звичною справою. А рік тому (24.11.2019) відбулася історична подія – «Берегиня» отримала звання «Народного самодіяльного колективу України» (детальніше в «Погребському віснику», №37, Грудень 2018). Варто зазначити, що в 2017 році «Берегиня» в с.Погреби робила концерт до Дня Збройних сил України і в цьому заході брав участь Дмитро Мазуряк (музикант гурту Kazka).
Майже три роки тому було створено ще один співочий колектив села – «Рута», який досить швидко почав здобувати свої перші перемоги на різних конкурсах. Рік тому вони провели свій перший концерт «Якщо любиш – кохай». Вже рік як в селі працює дитяча творча студія, яку веде керівник вище згаданих колективів Семеляк Андрій Володимирович. Діти беруть участь в різних заходах в селі.
Більше року тому в Погребах почала діяти художня школа під керівництвом Воєдило Алли Миколаївни, де кожен бажаючий може навчитися малювати.

Окрім цього, Гетьман-Негода Катерина Геннадіївна вже не один рік являється керівником своїх дитячих танцювальних колективів – «Десняночка» та «КаприZ», з якими близько року тому провела чудовий концерт в актовій залі Погребської сільської ради. Але й до цього концерту про «Десняночку» знали вже і в районі, і в області, адже майже кожен домашній матч погребських футбольних колективів розпочинається з танцювальної підтримки вихованців Катерини Геннадіївни.
В минулому році було вперше проведено конкурс віршів з нагоди святкування Дня української мови і писемності (9 листопада). В цьому році цей конкурс зібрав 11 віршів від 5 поетів. Нагородження відбудеться, як і минулого разу, під час щорічного звітування сільського голови [хто забув – нагадую: 1 грудня 2019 року о 15:00 в Погребській школі]. Також вірші місцевих (і не тільки місцевих) поетів друкуються в щомісячнику «Погребський вісник».
Погребська сільська рада підтримує будь-які ініціативи, які спрямовані на розвиток творчих здібностей населення, та сприяє культурному розвитку громади. Так, є ряд невирішених гострих питань, але, сподіваємося, скоро й вони матимуть позитивний результат.