Державні посилання

prezident

rada

Звіт сільського голови 2019. Стаття 18

За останні чотири роки в нас не тільки відновили святкування Дня села, але й започаткували відзначати інші свята.

Зокрема, це День футболу (2015, 2018 і 2019 роки), День Незалежності України (2018 і 2019 роки) та День захисту дітей (2018 і 2019 роки).
День футбол відзначають 14 жовтня, коли вся Україна святкує багато інших свят – Покрови, День захисника України, День козацтва. Звичайно, таке поєднання свят впливає й на формат заходу. Незмінними залишаються приділення уваги воїнам АТО з Погребів і Зазим’є, футбольні конкурси, концерт, смачні частування. Але також і щось нове щоразу організатори намагаються принести в це свято. А за два останніх роки в Погребської сільської ради вже стало традицією в цей день дарувати громаді сюрприз. В минулому році відкрили універсальний спортивний майданчик біля школи, а цьогоріч – фітнес-зал і презентація книги історії села Погреби. (Детальніше в випусках «Погребського вісника» №35 і №47).

День Незалежності України вперше відсвяткували в 2018 році на Спортивній площі біля центрального стадіону. Сцену надала Зазимська сільська рада, а прикрашали її наші місцеві активісти. Концертна програма непомітно змінилася дискотекою. До цього дня багато погребських підприємств та звичайних жителів прикрасили свої будівлі прапорами України. В центрі села на електроопорах також були встановлені маленькі жовто-блакитні стяги. Святкування Дня Незалежності в 2019 році було менш грандіозним, але, мабуть, більш цікавішим. Активістами було зроблено чудові тематичні фотозони, дітей розмальовували аквагримом, гості, як і минулого року, приходили на святкування в вишиванках, а ввечері на всіх чекав показ мультфільму під відкритим небом. (Детальніше в «Погребському віснику» №34 і №45).

Щодо святкування Дня захисту дітей, то тут все просто. Ціль організаторів була подарувати максимум позитивних емоцій для діток. Вважаю, що і в 2018, і в 2019 році це вдалося на всі 100%. Аніматори, аквагрими, конкурси, фарби холі, танці, естафети, покази мультфільмів… І багато всього іншого було на цьому святі. Коротко про святкування можна прочитати в «Погребському віснику» №31 і №42. Однак лише діти можуть сказати чи свято вдалося. Пам’ятається картина як минулого року вже пізно ввечері дитина на святі підходить до своєї мами і з очима як в Кота із «Шрека» запитає: «Мама, а ми завтра на це свято знов прийдемо?» Мабуть, така реакція дитини – це успіх. І цьому успіхові ми завдячуємо Погребській сільській раді, місцевим підприємцям та погребським активістам, які з усією самовіддачею беруться за організацію будь-яких місцевих заходів.