Звіт сільського голови 2019. Стаття 19

1 грудня 2019 року о 15:00 в Погребській школі відбудеться відкрита зустріч з громадою села Погреби, на якій сільський голова Крупенко В.В. буде звітуватися за діяльність VII скликання Погребської сільської ради (з листопада 2015 року). Школа…її нинішній вигляд є показовим прикладом результатів роботи місцевої влади.

Так, значна частина роботи була виконана й в минулі роки (заміна деяких вікон, будівництво туалетів в приміщені, часткове перекриття даху). Однак капітальний ремонт розпочався аж в 2016 році. І враховуючи низку різних факторів, він триває й досі. Прослідкуємо за цим ремонтом разом.
В 2016 році замінили всі старі дерев’яні вікна на металопластикові, встановили нові двері парадного входу, перекрили дах школи, по-під фундаментом по периметру всієї будівлі заасфальтували доріжку. Також в цей період зробили тротуар зі сторони вул.Соборна та заасфальтували майданчик перед школою. Зазначені роботи затягнулися аж до осені, що було спричинено термінами фінансування. До речі, кошти були залучені з обласного та державного бюджетів, в чому посприяв тодішній народний депутат Різаненко Павло Олександрович (який неодноразово ще допомагав нашому селу в реалізації різних проектів).

В 2017 році розпочато ремонтні роботи в їдальні, кухні та вестибюлі. Також будівельники серйозно зайнялися переробленням кабінету хімії з підсобним кабінетом, кабінету інформатики, бібліотеки та медичного кабінету. На жаль, через бюрократичні особливості фінансування, ремонт розпочався восени і закінчився на початку 2018 року. Однак, все зробили краще, ніж планували. На початкових етапах ремонту було вирішено також замінити каналізаційну систему в крилі школи, де знаходиться їдальня, кухня, медпункт, хоча за початковим проектом це не передбачалося. Добре, що зробили все як слід, адже цим комунікаціям було більше 40 років.

На цей період також припадає встановлення нового паркану біля центрального входу в школу та вимощення бруківкою тротуарів біля нього.

В 2018 році акцентували увагу на першому поверсі. Замінили двері в усі класи на металопластикові. Добудували ще один туалет. В усіх туалетах встановили умивальники з якісними змішувачами та дзеркала. Замінили підлогу на коридорі: замість старих дерев’яних дошок поклали плитку. В класах першокласників зробили підлогу з підігрівом. Також встановили нові хвіртки та ворота на входах на територію школи.

В 2019 році в школі одночасно працювало також кілька ремонтних бригад. Готували класи до нового навчального року. Було встановлено повністю нову пожежну сигналізацію в будівлі школи. Замінили частину вікон зі склоблоків на великі металопластикові вікна. Потихеньку підбираються до другого поверху – поки що перероблюють там туалет, а на наступний рік заплановано відремонтувати й коридор на другому поверсі.

Цей рік запам’ятався ще будівництвом фітнес залу в цокольному поверсі школи з душовими та роздягальнями. Також стараннями багатьох людей нашій школі виділили шкільний автобус, який вже почав свою роботу.