Звіт сільського голови 2019. Стаття 20

Післязавтра, 1 грудня 2019 року, сільський голова Крупенко Віталій Вікторович вчетверте буде звітувати перед громадою села Погреби.

Значну частину результатів діяльності Погребської сільської ради VII можна побачити наочно (асфальтовані дороги, освітлені вулиці, відремонтовані приміщення тощо) та щомісяця дізнаватися зі сторінок «Погребського вісника». Також багато досягнень та результатів роботи не потрапляє у вісник через свою незавершеність і їх поки що не можна побачити/відчути. Однак про роботу в цих напрямках можна дізнатися з відеозйомок сесій чи періодичних виступів сільського голови. Це стосується тих проектів, які зараз знаходяться в процесі розробок, отримання дозволів тощо. Тобто місцева влада працює над ними, але кінцевий результат тут залежить від інших юридичних обставин. Наприклад, дорога під лісом, електрична підстанція на Другому Удитині чи тротуар по центральній дорозі.

В доповнення до попередніх статей коротко пройдемося по інших змінах в нашому селі за останні 4 роки.

-Заміна котла, поточні ремонти, перекриття і утеплення даху дитячого садочку; встановлення сучасної пожежної сигналізації.

-Будівництво теплої підлоги в церкві, заміна котла і системи опалення; перекриття даху церкви.

-Встановлення глядацьких трибун на 100 місць на центральному стадіоні.

-Закупівля нового трактору для села, причепу, снігоочисної техніки.

-Сільська рада кілька разів відправляла школярів на відпочинок на море та в Карпати.

-Перенесено газову трубу високого тиску на сільському кладовищі. Біля головних воріт облаштували паркувальні місця.

-Розчищено центральний канал між Удитином і Майданом.

-В будівлі відділення зв’язку провели каналізацію, водопровід, облаштували туалетну кімнату, відремонтували коридор на другому поверсі.

-Біля центрального стадіону проклали тротуар, висадили газон/кущі/дерева, облаштували базар та збудували громадський туалет.

-Неодноразово сільська рада організовує збір допомогу в зону АТО/ООС.

-Щорічно здійснюється звітування сільського голови про пророблену роботу. Щомісячно виходить місцева газета «Погребський вісник». Оперативна інформація висвітлюється на сайті Погребської сільської ради та в групі «Погребського вісника» в Фейсбук. Під час сильних снігопадів за допомогою Viber отримується інформація від жителів села (в різних сільських Viber-групах) щодо великих заметів для скерування туди снігоочисної техніки. Діяльність сільської ради прозора – відеозйомку сесій здійснює громадська організація «Громадський захист Київщини» (ГроЗа).