Державні посилання

prezident

rada

Звіт сільського голови 2019. Стаття 3

Погребська сільська рада сьомого скликання екологічним станом села переймається з перших днів своєї діяльності.

Зокрема, це стосується централізованих водопостачання та каналізації. Спочатку були отримані технічні умови щодо підключення водопостачання та каналізації. Потім був розроблений проект, потім проведений експертний звіт. На даний час розробляється дозвіл на початок будівельних робіт. Технічні умови на водопостачання/каналізацію були взяті в Водоканалі ще в 2018 році. В них вказано об’єми по водопостачанню/каналізації.

На даний час здійснюються процедури щодо отримання дозволу. Як тільки дозвіл буде отримано, можна починати будівельні роботи.

Варто зазначити, що такі умови, які надані Погребам, не надані жодному селу, що знаходиться біля Києва.

Питанням виливу нечистот сільська рада переймається. Виливати нечистоти на території села заборонено. Нечистоти вивозяться в Київ.

П.С.Щодо сміття, яке знаходиться вздовж вул.Погребський Шлях, то ділянки знаходяться в приватній власності – власникам виписані штрафи за утилізацію сміття.

До речі, на цьому тижні з ініціативи Погребської сільської ради прибирали по узбіччю Погребського Шляху – назбирали 41 мішок (об’ємом 160 л) сміття. Загалом за останній місяць лише братами Бондаренками було зібрано 150 (!) мішків сміття по всьому селу.