Державні посилання

prezident

rada

Звіт сільського голови 2019. Стаття 4

Питання безпеки на дорогах в нашому селі стоїть дуже гостро. Якщо раніше на деяких вулицях навіть гралися діти, то зараз там можна по кілька хвилин чекати, щоб перейти дорогу.
Над вирішенням цього питання Погребська сільська рада працювала і продовжує працювати далі, бо тут не все так просто.

В першому півріччі 2016 року в нас в селі нарешті з’явився світлофор (на розі вулиць Соборна і Єдності). Через кілька місяців збудували невеликі відрізки тротуарів: спочатку від стадіону до сільської ради та на Майдані до зупинки, потім біля школи, біля «Фори» (будувала «Фора»), а нещодавно закінчили тротуар вздовж стадіону.

На початку 2017 року було обладнано освітлювальні пішохідні переходи біля стадіону та на Горбу.

Кілька разів змінювали дзеркало на в’їзді з вул.Майданівської на вул.Єдності.
Окрім цього, сільська рада звернулася до Укравтодору щодо встановлення пристроїв примусового зниження швидкості (ППЗШ) на розі вул.Єдності і Завбірської, але відповідь Служби змусила задуматися чи доречно там ППЗШ встановлювати, адже ми вже відчули негативний вплив «лежачих поліцейських» на вул.Соборній і Ватутіна.
Що може допомогти в цій ситуації? На думку багатьох, розвантажити сільські дороги зможе об’їзна дорога під лісом, але тут є проблема – початку будівельних робіт заважає газова труба. Київоблгаз не йде на зустріч нам і не переносить трубу. Очевидно, що без суду це питання не вирішити.
Також Погребська сільська рада працює над розробкою проекту встановлення світлофору на Майдані.
Доповними ще, що Погребська сільська рада вже розробила і подала в Міністерство фінансів проект на капітальний ремонт центральної дороги і будівництво там тротуарної доріжки. Пообіцяли закласти кошти на це в бюджет 2020 року.