Державні посилання

prezident

rada

Звіт сільського голови 2019. Стаття 5

До 2012 року Погреби обслуговували лише один погребський (один автобус) і один пухівський (два автобуси) рейси. Звісно ж, що з ростом населення Погребів (а також Зазим’я і Пухівки) з часом цього стало недостатньо.

Тому на початку січня 2012 року додався ще один погребський рейс через ліс, який і досі ходить (рейси здійснюються лише в будні дні).

Але й цього стало замало. Тому з ініціативи погребських громадських активістів Погребська сільська рада зайнялася питанням збільшення рейсів пасажироперевезення (тоді було написано звернення на сільського голову, голову Броварської РДА та голову Київської ОДА; кожен міг підписатися під зверненнями, які для зручності знаходилися в магазині «Добробут»). У вересні 2016 року сільський голова Крупенко В.В. та директор ТОВ «ПасБРайТ» особисто моніторили заповненість автобусів в ранковий час. Тоді їм навіть довелося пасажирів, які не змогли зайти в автобус, на своїх авто підвозити до Києва. Відразу ж було прийнято рішення запустити ще один автобус за маршрутом «Пухівка-Київ». А з 16 грудня 2016 року було додано один рейс о 18:45 з ст.м.Лісова через Погреби до пухівської церкви (виконується в будні дні). Приблизно в цей же час рейс зазимського автобусу о 22:30 з Києва було продовжено до центру Погребів.

В 2018 році в селі Погреби стало на одну автобусну зупинку більше. Біля лісу напроти дитячого майданчика було збудовано нову зупинку в напрямку Києва та розміщено на ній герб села Погреби. Паралельно з цим відремонтували автобусні зупинки в центрі та біля лісу (в напрямку Зазим'я).
Також Погребською сільською радою ведуться перемовини з київськими перевізниками, щоб вони продовжили деякі троєщинські рейси до Погребів. Надіслано звернення до Кличка В.В. щодо продовження столичного автобусного маршруту №6 до с.Погреби.