Державні посилання

prezident

rada

КОНКУРС З ВІДБОРУ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИКОНАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ

Інформація 

Погребської сільської ради Броварського району Київської області про

проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів  

 

 

  1. 1.Мета проведення робіт:визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах в с. Погреби Броварського району Київської області, на період 2017-2018 років
  2. 2.Дані про земельні ділянки:

Перелік земельних ділянок, державної чи комунальної власності та/або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами, що буде затверджені сільською радою впродовж 2017-2018 років, виконавець зобов’язаний підготувати та провести торги в передбачені законодавством строки. 

  1. 3.Умови конкурсу:

3.1.    Переможець конкурсу забезпечує підготовку лотів (виготовлення документації із землеустрою технічної документації з нормативної грошової оцінки, експертної оцінки земельної ділянки, детальний план території житлової забудови, тощо) за свої кошти, з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до вимог абзацу другого пункту п’ятого статті 136 Земельного кодексу України, без залучення бюджетних коштів селищної ради;

3.2.    Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка: "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів".

3.3.    У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

-  Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

-  Під час обрання переможця враховується можливість забезпечення підготовки лота, кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, відповідність, повнота та своєчасність подання конкурсної документації, та інші вимоги, встановлені порядком проведення конкурсу.

-  Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів;

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

- копія дозвільних документів виконавців робіт, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

- інформація про продані за попередні 24 місяці лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно з стартовою ціною.

5. Строк подання конкурсної документації: до 21 квітня 2017 року.

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 07416 вул. Єдності, буд.57, с.Погреби Броварського району Київської області.   

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 27 квітня 2017 року о 09.00. Місце проведення: 07416 вул. Єдності, буд.57, с. Погреби Броварського району Київської області  (зал засідань сільської ради).

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

07416 вул. Єдності, буд.57, с. Погреби Броварського району Київської області.  

контактні телефони: (04594) 76218.

 

 

Сільський голова                                   В.В. Крупенко