Оголошення про стратегічну екологічну оцінку

Щодо оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегiчної "екологiчної" оцiнки з метою одержання та врахування зауважень i пропозицiй громадськостi до «Детального плану територiї земельних ділянок орієнтовною площею 30,00 га в с. Погреби Броварського району Київської областi, з метою визначення планувальної організації функціонального призначення території, розміщення закладів побутового обслуговування населення, будівництва багатоквартирної житлової забудови, закладів комерційного призначення, житлової блокованої забудови».

Зауваження i пропозицiї до заяви про визначення обсягу стратегiчної екологiчної оцiнки надаються у письмовiй формi до Київська область, Броварський район, село Погреби, вулиця Єдності, 57, поштовий індекс: 07416 у строк, що не перевищує 15 днiв з дня опублiкування цiєї заяви.