Про додаткові заходи запобігання виникненню та поширенню на території Зазимської об'єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19

Ознаймтеся інформацією у вкладені.

Розпорядження.

Основні пункти розпорядження:

Заборонити з 23.03.2020р. до 03.04.2020р. на території сіл Зазимє та Погреби Зазимської обєднаної територіальної громади:

-         користування дитячими та спортивними майданчиками, у тому числі на прибудинкових територіях;

-         роботу ринків та об’єктів виїзної торгівлі;

-         планові та позапланові відключення водопостачання та водовідведення.

2. Встановити обмеження щодо відвідування приміщень магазинів та аптек, заборонивши одночасну наявність в них споживачів в кількості більше 1 особи на 10 кв. м. площі.

3. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної та правоохоронної діяльності Зазимської сільської ради:

-         організувати прийом звернень громадян, їх узагальнення та невідкладну передачу установам, що здійснюють виготовлення та видачу спеціальних квитків для перевезення у наземному транспорті працівників установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність на території Броварського району та Київської області;

-         посилити контроль за дотриманням обмежувальних заходів населенням та субєктами господарювання на території сіл Зазимє та Погреби;

-         продовжувати роз’яснювальну роботу серед населення та суб’єктів господарювання щодо дотримання санітрано-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню коронавірусом.

4. Організаціям, що надають послуги з утримання багатоквартирних житлових будинків та прибудинкових територій:

-         забезпечити проведення заходів з дезінфекції приміщень загального користування у багатоквартирних житлових будинках;

-         провести розяснювальну роботу серед жителів багатоквартирних житлових будинків щодо заборони користування дитячими та спортивними майданчиками на прибудинкових територіях.