Державні посилання

prezident

rada

Щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки – «Розділу охорона навколишнього природного середовища» проекту змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території с.Погреби Броварського району Київської області

     З метою одержання та врахування зауважень та пропозицій громадкості на офіційному сайті Погребської сільської ради за адресою http://rada-pogreby.com.ua/ оприлюднено заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки – «Розділу охорона навколишнього природного середовища» проекту змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території с. Погреби Броварського району Київської області.

    Строк громадського обговорення заяви – 15 днів з дати даної публікації.

    Відповідальний за організацію розгляду – сільський голова Крупенко Віталій Вікторович.

    Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються в адмінбудівлі сільської ради за адресою: 07416, Київська область, Броварський район, село Погреби, вулиця Єдності, 57, е-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

   Адміністрація сільської ради

ЗАЯВА